HİZMETLERİMİZ

Siz isteyin, biz tasarlayalım. İhtiyaçlarınızı belirleyelim, yenilikçi teknolojilerle projelendirelim.

Kaliteden ödün vermeden, çözüme en verimli ve en kısa yoldan ulaşmayı hedefleyen uzman ve tecrübeli kadrosuyla, müşteri odaklı hizmet anlayışıyla, ihtiyaçlarınızda çözüm ortağınız.

TEMİZ ODA SİSTEMLERİ

Temiz oda teknolojisinde ürünlere ve süreçlere yönelik gereksinimler sürekli değişmektedir. Günümüzde teknolojik ilerleme, özgün temiz oda çözümlerini gerekli kılarak, daha kısa aralıklarla yeniliklere yol açmaktadır. Temiz oda teknolojisindeki teknik çözümlerin daima yeni süreçlere uyarlanması gerekmektedir. Her geçen gün daha fazla şirket ve sektör temiz oda koşullarında üretimden yararlanmaktadır.

HVAC SİSTEMLERİ

Mühendislik ve uygulama deneyimlerimizi ihtiyaçlar doğrultusunda uygulayarak, yapılacak işlerde verimliliği en üst seviyeye taşıyoruz. Uzman kadromuz ile bu alanda taahhüt işlerini, zaman yönetimi kavramı içerisinde, doğru kaynaklar ve kaliteli iş ile müşterilerimize sunmaktayız.

OTOMASYON ÇÖZÜMLERİ

Yüksek teknoloji içeren elektro mekanik sistemler, robotik uygulamalar, tesis otomasyonu, özel yazılımlar için projelerinizde alternatif çözümler sunuyor; danışmanlık, proje analizi, ekipman seçimi/temini, uygulama yazılımları, sistem montajı, devreye alma, dokümantasyon, eğitim ve satış sonrası teknik destek hizmetleri ile anahtar teslim çözümler üretiyoruz.

AR-GE FAALİYETLERİ

Tıbbi cihaz alanında sağlık sektörünün ihtiyaçlarına ve sorunlarına çözüm olacak, proje fikrinin oluşturulmasından prototip üretimine kadarki süreçte uzman personellerimizle Ar-Ge Faaliyetleri gerçekleştirmekteyiz.

PROJE YÖNETİMİ

Üretim tesisi kurulum ve mekanik tesisat havalandırma projelerinde tüm süreçleri planlanma (kapsam, zaman, maliyet), paydaşları yönetme, raporlama, iletişim ve proje faaliyetlerinin yönetimi ve koordinasyonu konusunda titiz bir yaklaşımla teknik danışmanlık hizmeti vermekteyiz.