PROJE YÖNETİMİ VE DANIŞMANLIK

Proje; finans, zaman, tasarım ve kalite gibi adımları bulunan bir süreçtir. Risk yönetimi, performans analizi ve proje akışı sırasındaki kontroller, projenin başarılı sonuçlanması açısından oldukça önemlidir.

Divalsan Mühendislik olarak, ilaç, kimya, gıda, kozmetik, biyoteknoloji ve medikal ürün endüstrilerinde mühendislik ve projelendirme konularında teknik danışmanlık hizmeti vermekteyiz. Yenilikçi ve akılcı yapımız ile projelerinizi kalite standartları çerçevesinde, fayda maliyet açısından en verimli yere, planlandığı şekilde götürmeyi amaçlıyoruz.

PLANLAMA

Bir projenin başarısı; onu planlarken harcayacağınız çaba, göstereceğiniz özen ve yetenekleriniz oranında gerçekleşecektir. “

Başarılı yönetilen bir projede, müşterinin istediği zamanda (veya daha önce) teslim edilmesi, taahhüt edilen fonksiyonların yerine getirilmesi ve planlanan bütçe dahilinde (veya daha az harcamayla) gerçekleştirilmesi hedeflenmektedir.

  • ANALİZ: Ne yapılacağının belirlenmesi,
  • TASARIM: Nasıl yapılacağının belirlenmesi,
  • PLANLAMA: Ne zaman, kim tarafından hangi bütçe ile yapılacağının belirlenmesi,
  • UYGULAMA: Hedefe ulaşmak için planların hayata geçirilmesini kriterlerini esas almaktadır.

Temiz oda ve tıbbi cihaz teknolojileri alanında uzun yıllara dayanan tecrübelerimiz doğrultusunda, ilaç üretim tesisleri, tıbbi sarf malzeme üretim tesisleri ve AR-GE hizmet tesisleri kurulum ve faaliyete alma hakkında ihtiyaçlarınızı ve proses işleyişinizi belirleyerek, kurulum öncesi projelendirme aşamalarını gerçekleştirmekteyiz.

Firmanızın kendi ekip ve kaynaklarını işe odaklayıp Divalsan Mühendislik’ten proje yönetim hizmeti alabilirsiniz. Ya da Divalsan’ın ekip gücünü kullanarak anahtar teslim proje almayı da düşünebilirsiniz. Bu sayede projenizi tek elden yönetebilir, takibini kolaylaştırabilir, zamanı daha iyi kullanarak riskleri azaltabilir ve maliyetlerinizi düşürebilirsiniz.

“Bir araya gelmek başlangıçtır, bir arada durabilmek ilerlemedir, birlikte çalışmak başarıdır.“