TEMİZ ODA KURULUM

DİVALSAN TEMİZ ODA TEKNOLOJİLERİ

İhtiyaçlarınıza daha iyi yanıt verebilmek ve çalışma şartlarınızı daha esnek hale getirebilmek için, modüler temiz oda kurulumları gerçekleştiriyor ve hayatınızı daha kolay hale getirmeye çalışıyoruz.

Divalsan Temiz Oda Sistemleri fayda/maliyet açısından tercih sebebidir. Kurulum süreçleri daha hızlı ve temizlenmesi daha kolaydır. Montaj ve Demontaj özelliği sayesinde, temiz odanızın farklı mahallere taşınabilmesi veya iş hacminin büyümesi durumunda temiz oda genişliğinin arttırılabilmesi imkanı sunulmaktadır.

İster mevcut bir temiz odaya ekleme yapıyor olun, ister tamamen yeni bir sistem kuruyor olun, Divalsan Temiz Oda Sistemleri modüler olduğu için hızlı bir şekilde kurulabilir. Kurulum öncesi temiz oda parçaları fabrikada üretilip hazır hale getirilir, bu sayede sahada kurulum süresi azaltılır.

Temiz oda kurulum sürecinde müşterilerimizin mevcut işlerini kesintiye uğratmamak en temel hedefimizdir. Deneyimli temiz oda kurulum ve montaj ekibimiz sayesinde bunu başarabilmekteyiz. Temiz oda kurulum süreciyle ilgili daha fazla bilgi ve teknik detaylar için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

TEMİZ ODA KURULUMU

Temiz oda kurulumları planlanan zamanda ve belirlenen sürede yapılabilmesi için takım ruhu gereklidir. Her şartta ve zorlukta takım ruhunu koruyabilen uzman ekibimiz özverili çalışmasıyla kurulum süreçlerini en hızlı şekilde tamamlayabilmektedir.

KURULUM SÜRESİ

Divalsan Temiz Oda Sistemlerinin en iyi yanı, modüler tasarımlarımızın sağladığı kurulum kolaylığı ve hızıdır. Projenizin sizin için önemli olduğunu biliyoruz. Bunun için temiz oda kurulum işinin mümkün olduğunca çabuk bitmesini istiyorsunuz. Kurulumu kolay temiz odalarımız tam da bunu yapabilmenizi sağlar. Divalsan temiz odası ile projeniz kısa sürede çalışır durumda olacaktır.

ELEKTRİKSEL

Divalsan Temiz Oda Sistemleri kurulum esnasında elektrik tesisatının hızlı bağlantısı için duvar panellerine önceden kablo kanalları açılarak hazır hale getirilir. Müşterilerimizin gereksinimlerinin değişmesi veya mevcut temiz odanın genişletilmesi durumunda, elektrik tesisatına ekleme yapılması sorun olmayacaktır.

Proje için özel hazırlanan MCC/DDC panosu temiz oda otomasyon sistemine uygun şekilde dizayn edilir. Tek hat şeması çizilir, motor kontrol ve kumanda cihazları otomasyon panosuna dizilir. Sistem kontrol programı yazılır ve hazır hale getirilir. Temiz oda kurulumu esnasında elektrik tesisatı çekilir, son kontrol ve kalibrasyonlar yapılır, sistem devreye alınır.

YAPISAL

Temiz odalarımız mevcut bina duvarlarınızın içine sığacak şekilde ölçülendirilir, planlanır, projelendirilir ve tasarlanır. Divalsan Temiz Oda Sistemleri, güçlü duvar panelleri ve yürünebilir tavan panelleri sayesinde yıllar sonra bile sarkma veya esneme sıkıntılarıyla karşılaşmayacaksınız.

PARTİSYON

Temiz odalarımızın tüm parçaları modüler yapıya sahiptir. Duvar panelleri proje ölçülerine göre önceden hazırlanır, kablo geçecek yerlere kanallar açılır. Geçiş kapısı, Pass Box (Al-Ver Kutusu) ve gözetleme camı gibi ekipmanların kurulumları da paneller ile tam uyum içinde yapılabilmektedir. Belirli ekipmanın temiz odanıza nasıl sığacağı veya bir geçişi nasıl düzgün bir şekilde ayarlayabileceğiniz konusunda endişelenmenize gerek kalmayacak, çünkü temiz odalarımızı zaten buna dikkat ederek tasarlamaktayız.

SERVİS BAKIM

Sadece temiz oda sistemi tasarlayıp kurmuyoruz, aynı zamanda temiz oda servis ve bakım hizmeti sağlayabiliyoruz. Temiz odanızı her zaman uygun standartlarda tutmak için periyodik olarak HEPA Filtre değişimi yapabiliyoruz. Ayrıca temiz oda içinde kullanmak üzere projenize özel ölçülerde 304 paslanmaz çelikten üretilmiş yardımcı tezgah, çalışma masası, ayakkabılık gibi ekipmanları üretebiliyoruz.

TEMİZ ODA KURULUM SÜREÇLERİ