TEMİZ ODA TASARIM SÜREÇLERİ

FİZİBİLİTE VE KEŞİF

Müşterilerimizin özel ihtiyaçlarını ve gereksinimlerini belirlemek için karşılıklı görüşme ve keşif ziyareti talebinde bulunuyoruz. Bu aşamada, iş süreçlerinizin ve hedeflerinizin neler olduğunu ve bütçenizi göz önünde bulundurarak sizin için mümkün olan en iyi temiz odayı nasıl tasarlayabileceğimizi kapsamlı bir şekilde anlıyoruz.

Temiz oda kurulum ekibimiz her proje öncesinde saha ziyareti gerçekleştirir. Burada, proje zaman çizelgesini veya alt satırlarını etkileyebilecek olası zorluklar tespit edilir. Saha keşif ziyareti, temiz oda kurulumu öncesinde hazırlanmamızı ve olası sıkıntıları azaltmamızı sağlar.

PLANLAMA VE UYGULAMA

Deneyimli tasarım mühendislerimiz, satış ve saha operasyon ekiplerimizden gelen girdilere dayanarak bir temiz oda projesi oluşturur. İlk konsept verilerinden başlayarak, müşterilerimizin ihtiyaçlarına özel, ancak daha da önemlisi beklentilerini karşılayacak ve aşacak nihai bir ürün geliştirmek için müşterilerimizle yakın işbirliği içinde çalışıyoruz.

KURULUM VE DEVREYE ALMA

Temiz oda kurulum ekibimiz; Mekanik, Elektrik ve Otomasyon ekiplerinden oluşmaktadır. Her temiz oda tasarımdan iş teslimine kadar mühendislerimiz tarafından denetlenmektedir. Projenin her aşamasıyla ilgili detaylı bilgi vermek için müşterilerimizle düzenli iletişim sağlanır ve önceden planlanan proje toplantıları gerçekleştirilir.

Müşterilerimizin talebi doğrultusunda temiz oda performans ve kalifikasyon testleri gerçekleştirilir.  Başarılı validasyon testlerinin ardından temiz oda kurulum raporu düzenlenir, iş teslimi yapılır ve garanti süresi başlatılır.

TEKNİK EĞİTİM VE SERVİS

Temiz oda kullanım, bakım ve temizlik konularında teknik eğitim verilir. Servis ve bakım prosedürleri anlatılır. Garanti süresi ve şartlarının devamı konusunda bilgilendirme yapılır.