TEMİZ ODA TASARIM

DİVALSAN TEMİZ ODA TEKNOLOJİLERİ
NE SAĞLAR?

Size özel temiz oda çözümünüzü belirliyor, tasarlıyor, geliştiriyor, planlıyor ve gerçekleştiriyoruz.

Proses ve ihtiyaçlarınıza yönelik,
ISO 3 veya ISO 8 her sınıfta temiz odayı tasarlamak için gerekli araç, malzeme ve bilgiye sahibiz. Modüler odalarımız çeşitli şekillerde inşa edilebilir ve mevcut bina duvarlarını içerebilir veya tesisinizin içinde bağımsız olabilir.

Temiz oda endüstrisinde tecrübe ve deneyime sahibiz, bu da neye ihtiyacınız olduğunu bildiğimiz ve hızlı bir şekilde hizmet sunabileceğimiz anlamına geliyor.

Tesisinize minimum kesinti ile hızlı ve kolay kurulum sağlamak için temiz odanızın tüm parçaları fabrikada önceden üretilir. Her boyutta temiz oda inşa etme konusunda yetenekli ve deneyimli montaj ekibimiz, en kısa sürede yeni temiz oda kurulumunuzu gerçekleştirebilmektedir.

TASARIM EKİBİMİZLE TANIŞIN

Şimdi tasarımcılarımızdan biriyle konuşmak ve ne önerdiklerini görmek için iyi bir zaman.

Tasarım ekibimiz, şirketiniz için en iyi kararı verdiğinizden %100 emin olabilmeniz için, herhangi bir karar alınmadan önce sizi teknik detaylarla tam bilgilendirdiğinden emin olacaktır.

Bu noktada, ayrıntıların çoğunu kendi tarafınızda şekillendirmiş oluyorsunuz. İhtiyacınız olanı anlamak için size çok sayıda seçenek sunabilir ve bu seçeneklerden hangisinin şirketiniz ve bütçeniz açısından en uygun olduğunu seçip karar verebilirsiniz.

SÜREÇLERİMİZ

Divalsan Temiz Oda Teknolojileri, sunduğu temiz odalarda özgünlük ve esnekliğiyle farkını göstermektedir. İki temiz odanın tamamen aynı olmadığını anlıyoruz ve müşterilerimizin özel ihtiyaçlarına uygun özel bir temiz oda tasarlamak için yıllara dayanan deneyimimizden yararlanıyoruz. Bunu yaparken, dört aşamalı bir müşteri bağlılığı sürecini takip ediyoruz.

FİZİBİLİTE VE KEŞİF

PLANLAMA VE UYGULAMA

KURULUM VE DEVREYE ALMA

TEKNİK EĞİTİM VE SERVİS

TEMİZ ODA TASARIM SÜREÇLERİ